Yıllık Aidat Ödemesine ilişkin Duyuru Yazdır e-Posta
Salı, 13 Haziran 2017 16:32

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan yazılı açıklama ile üyelik aidatların son ödeme tarihlerine ilişkin olarak bilgilendirme yapıldı.

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetlerine ilişkin harcamalarda azami titizlik gösterildiği ve yegâne kaynağın ise üye aidatları olduğu vurgulandı.

Yapılan açıklamada;

“Bilindiği üzere, 5174 sayı yasa gereği içinde bulunulan yılın üye aidatları Haziran ve Ekim aylarında iki eşit taksitle alınmaktadır. Ancak, Oda aidatları da, ilgili kanunlar gereğince,  “Amme Alacağı” kabul edildiğinden, süresinde ödenmeyen aidat borçlarına gecikme zammı uygulanmaktadır. Bu durum göz önüne alındığında, aidatların zamanında ödenmesi üyelerimizin menfaatine olacaktır. Ekim ayı ödeme takviminde son gün tatile rastladığı için 30 Haziran 2017 Cuma mesai bitimine kadar aidat ödemelerini oda veznesine veya T.Halk Bankası Niksar Şubesindeki (IBAN : TR86 0001 2009 6720 0016 0000 05) nolu hesaba yapılabilecektir.

Ayrıca Aidat ödeme sistemimiz https://ebelge.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.php üzerinden sorgulayabilir, kolayca ödeyebilirsiniz.

Geçmiş dönem borcu olan üyelerimiz yılın herhangi bir gününde ödeme yapabilmektedirler.”

 

Not: Bankadan yatırılan aidat için açıklamaya firma ünvanı ve oda sicil numarası özellikle belirtilmelidir.

Son Güncelleme: Salı, 13 Haziran 2017 16:33
 

Copyright © Şah Bilişim Hizmetleri - Her hakkı saklıdır. destek@sahbilisim.com