PRATİK PAZARLAMA EĞİTİMİ Yazdır e-Posta
Salı, 14 Mart 2017 12:37

Pazarlama & Satış ticaretin gerçekleşmesini sağlayan en önemli unsurdur. Bir şirketin, bölgenin, ülkenin pazarlama & Satış potansiyeli; zenginleşme ve gelişmişlik düzeylerini etkilemektedir. Bu kapsamda; Odamız tarafından “Pratik Pazarlama Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Pazarlama Satış Eğitimi Programı Hedefi

Daralan pazarlar ve artan rekabet, satış temsilcilerinin öneminin giderek artmasına sebep olmaktadır. Bu eğitimle, satış elemanı olmak isteyen ve halen satış mesleğini icra eden kişilerin kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, müşterilerini tanıma ve analiz etmeleri, müşterilerinde güven yaratmaları, müşterilerini anlama ve ihtiyaçlarına cevap verebilmeleri ve müşterilerini satın alma eylemine nasıl yönlendirmeleri gerektiğinin kilit noktalarının neler olduğu sunulmaktadır. Teorik bilginin gerçeklerle desteklendiği, bilginin beceriye dönüşmesine katkı sağlanması temel amacı oluşturmaktadır.

Pazarlama Satış Eğitimi Genel Özellikleri:

Platform Akademi’nin sunduğu Pazarlama Satış eğitimleri, katılımcılarımızın, satış ve iletişim becerilerini ve danışmanlık becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Benzer şekilde, katılımcılarımızın başarılı ilişki yönetimi yürütebilmeleri adına tüm pratik bilgiler eğitim kapsamında verilmektedir. İyi bir imaj yaratma konusunda profesyonel yardım alan pazarlama-satış çalışanları, yükselen özgüvenleriyle birlikte, sahip oldukları bilgileri beceriye, becerilerini ise başarıya dönüştürebileceklerdir.

 

EĞİTİM PROGRAMI

09:30 – Açılış – Tanışma

09:45 – Pazarlama Kavramı ve Pazar bölümlendirme

10:30 – Stratejik Pazarlama & Ürün Yaşam Eğrisi

11:15 – Coffe Break

11:30 – Pazarlamada SWOT – FÜTZ analizi, Sorun Ağacı ile Problem Çözme

12:30 – Öğle arası

13:30 – Marka Oluşturma

14:30 – Satış & Müşteri – Dağıtım Kanalları

16:00 – Müşteri İlişkileri Yönetimi

17:00 - Kapanış

 

Eğitim Tarihi: 17 Mart Cuma

Başlangıç/Bitiş Saati: 09:30 – 17:00

Yer: Niksar Ticaret ve Sanayi Odası

 

Eğitmen: Yakup Lermi, MBA, PMP

Son Güncelleme: Salı, 14 Mart 2017 12:40
 

Copyright © Şah Bilişim Hizmetleri - Her hakkı saklıdır. destek@sahbilisim.com